Nutrigo Lab Burner

działanie, skład, opinie, cena i gdzie kupić?

Spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej – wyzwanie przed którymi stoi wielu z nas Nutrigo Lab Burner to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia ten proces. Stosowany jest zarówno przez kobiety i mężczyzn.

man

Nutrigo Lab Burner – co to jest?

Jednych z największych problemów związanych z uzyskaniem smukłej sylwetki jest nagromadzenie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. To efekt wielu czynników, wśród których prym wiedzie kilka.

Po pierwsze – źle skonstruowana dieta. Niezdrowa, ale przede wszystkim niedostosowana pod kątem ilości kcal do naszego codziennego trybu życia. Pełna tłustych i kalorycznych potraw. Jest smacznie (tego im nie można odmówić), ale niestety obrastamy w tłuszcz. Drugim czynnikiem, który powoduje taki stan, jest mała aktywność fizyczna. Ograniczająca się często do drogi między lodówką, a telewizorem (laptopem). Ale zmiany w obu tych kwestiach mogą nie wystarczyć do uzyskania satysfakcjonującym efektów.

I właśnie w tym momencie na scenę wkracza Nutrigo Lab Burner. Wykorzystujący zaawansowane rozwiązania do pełnej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. To produkt wybierany zarówno przez kobiety, jak i walczących z nadmiarem wagi mężczyzn.

To suplement diety dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. To preparat polecany i stosowany przez aktywnych sportowców, ale i amatorów, którzy chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę. Można go również używać, jeśli chcemy po prostu pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Nutrigo Lab Burner – jaki jest jego skład?

To suplement diety oparty wyłącznie o naturalne składniki. Jest ich 6. Każdy z nich w aktywny sposób wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Razem tworzą swoistego rodzaju combo pozwalające uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Skład Nutrigo Lab Burner:

 • Ekstrakt z tamaryndowca malbarskiego – Jego największą bronią jest powstrzymywanie apetytu. Składnik ten odpowiada za likwidację największego grzechu w czasie walki o redukcję tkanki tłuszczowej – podjadania. Kluczowe jest stężenie tego składnika. Tamaryndowiec malbarski, które bardziej znany jest jako Garcynia Cambogia wspomaga również eliminację tkanki tłuszczowej.
 • SINETROL® Xpur z unikatową formułą Fat Shredding Technology® - Składnik z o udowodnionym w trzech badaniach działaniu. Skupia się on przede wszystkim na zwiększaniu uwalniania kwasów tłuszczowych. To oznacza redukcję tkanki.
 • Ekstrakt z maliny właściwej – składnik, który ogromną popularność zyskał kilka lat temu. To dzięki skutecznemu zwiększaniu lipolizy – spalania tkanki tłuszczowej. To silna broń w walce z nadmiarem kilogramów. Do tego naturalna i w pełni bezpieczna. Składnik ten pozwala efektywniej wykorzystać tłuszcz jako źródło energii, na przykład podczas aktywności fizycznej.
 • Biopiperyna – Składnik doskonal znany osobom walczący z nadmiarem kilogramów. To jeden z najlepszy spalaczy tkanki tłuszczowej. Języczkiem u wagi w Nutrigo Lab Burner jest wysokie stężenie tego składnika. To dzięki niemu ten preparat jest tak skuteczny w swoim działaniu. Biopiperyna przyspiesza metabolizm. Ma to ogromne znaczenie przy zrzucaniu nadmiaru kilogramów. Kolejną jego właściwością jest wspomagania usuwania toksyn z organizm Te ostatnie – w nadmiarze – mają negatywny wpływ na jego działanie.
 • Ekstrakt z ostryżu długiego – to składnik, który w Nutrigo Lab Burner odpowiada za wspomaganie pracy układu pokarmowego. Usprawnia on procesy trawienia, czyniąc je bardziej efektywnymi. Dodatkowo ma pozytywny wpływ na pracę wątroby i nerek. To składnik spinający i usprawniający działanie pozostałych obecnych w tych suplemencie diety.
 • Chrom – Ostatni, ale wcale nie najmniej ważny składnik. Odpowiada za gospodarkę węglowodanową organizmu. Chrom pozwala unikać nagłych skoków poziomu glukozy. Te ostatnie mogą ogromnie utrudnić zrzucanie kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowej. Popularność chromu jako rozwiązania do budowy wymarzonej sylwetki trwa już dekadę.

Jak widać Nutrigo Lab Burner ma kompleksowo zbudowany skład ukierunkowany na konkretne działania w obszarze walki nadmierną wagą i rozpasaniem” tkanki tłuszczowej. To dlatego jest tak chętnie wybieranym preparatem.

Jak działa Nutrio Lab Burner?

Jest on kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i uzyskać wymarzoną sylwetkę. To suplement dla osób, które skupiają się na budowie rzeźby. Przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców, kulturystów jak i amatorów.

Działanie Nutrigo Lab Burner:

 • Skutecznie wspiera usuwanie tkanki tłuszczowej
 • Redukuje nadmiar zbędnych kilogramów
 • Wspomaga zachowanie prawidłowej masy ciała
 • Znacząco przyspiesza metabolizm węglowodanów
 • Wspomaga efektywność aktywności fizycznej
 • Hamuje głód (koniec z podjadaniem)

Opinie o Nutrigo Lab Burner

Na forach internetowych dla osób walczących z nadwagą i aktywnych fizycznie można naleźć wielu zadowolonych użytkowników suplementu diety Nutrigo Lab Burner. Profesjonalnych sportowców, ale też osób, które chcą o siebie zadbać.

„Na Nutrigo Lab burner zdecydowałem się pod wpływem impulsu. Reklama na jednej ze stron dla kulturystów. Ujęła mnie obecność naturalnych skladników. Stosuję go już drugi miesiąc i naprawdę jestem zadowolony. Po pierwsze mam mnóstwo energii, którą pożytkuję na siłce. Po drugie – zredukowałem w tym czasie 8,6 kg!” (pisownia oryginalna)

„Jeśli mam być szczery to moja walka o sylwetkę pełna była wzlotów, ale przede wszystkim upadków. Samą dietą nic nie zdziałałem. Wlączyłem aktywność, ale efekty wciąż mnie nie zadowalały. A jeśli pojawiały się za wolno, to zapał znikał. W końcu stwierdziłem czas na pomóc. A w zasadzie przekonał mnie do tego kumpel. Korzysta z dwóch produktów od Nutrigo Lab (spalacz i odżywka strengh). Krótka piłka – 3 miesiące stosowanie i w końcu mam taką sylwetkę jak chciałem:)” (pisownia oryginalna)

Jak stosować Nutrigo Labs Burner?

To banalne. Wystarczy pamiętać o codziennym przyjmowaniu dwóch kapsułek. Najlepiej przed posiłkiem (tak około pół godziny wcześniej). Kapsułki trzeba popić wodą. Wystarczy jej szklanka i nic więcej.

Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa Nutrigo Labs Burner? To suplement diety pozbawiony skutków ubocznych. Posiada certyfikat bezpieczeństwa wymagany przez Unię Europejską przed dopuszczeniem go do sprzedaży.

Podobnie jak w przypadku innych preparatów nie powinny go stosować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią. Uczulenie na któryś ze składników również jest czynnikiem eliminującym ze skorzystania z ogromnych możliwości Nutrigo Labs Burner. Nie należy przekraczać dziennej dawki tego suplementu.

Gdzie kupić Nutrigo Labs Burner i jaka jest jego cena?

Opakowanie tego suplementu to koszt jedynie 169 złotych. Czyni to Nutrigo Labs Burner jednym z najtańszych rozwiązań wśród spalaczy tkanki tłuszczowej. Dodatkowo z tak bogatym składem. Obecnie preparat ten można i należy zamawiać wyłącznie na stronie producenta. Niestety jego popularność „uruchomiła” licznych fałszerzy, którzy próbują wyciągnąć pieniądze.

Zakup na stronie producenta to to gwarancja oryginalnego produktu i szybkiej wysyłki. Oferuje on również ciekawe promocje, dzięki którym można sporo zaoszczędzić.