Nutrigo Lab Mass

działanie, skład, opinie, cena i gdzie kupić?

Na rynku dostępny jest wiele rozwiązań mających wspomóc budowę masy mięśniowej. Niedawno pojawił się nowy preparat – Nutrigo Lab Mass. Zbiera on wiele pozytywnych recenzji. Skąd wynika jego rosnąca popularność?

man
Budowa masy mięśniowej to proces długofalowy. Wymaga on regularności i skoordynowanych działań. Te ostatnie dotyczą między innymi zmian w jadłospisie. Oparcie go o składniki, które pozwolą budować masę mięśniową. Kolejnym istotnym aspektem jest oczywiście plan treningowy. W tym wypadku mamy spore pole do popisu.

Jeśli chcemy zbudować satysfakcjonującą nas sylwetkę, możemy zdecydować się także na trzeci istotny aspekt. Suplement, który nam w tym pomoże. Bezpieczny i efektywny. I to właśnie Nutrigo Lab Mass stał się w ostatnim czasie najchętniej wybieranym preparatem wspomagającym wzrost masy mięśniowej. Przyjrzeliśmy się mu bardzo dokładnie.

Co to jest Nutrigo Lab Mass?

To innowacyjne rozwiązanie oparte o naturalne składniki przeznaczone dla sportowców. Zadaniem Nutrigo Lab Mass jest przede wszystkim zmaksymalizowanie przyrostu masy mięśniowej. To suplement diety poprawiający również wydolność. To też bardzo duża dawka energii, którą można spożytkować w czasie aktywności fizycznej. Chociaż Nutrigo Lab Mass kieruje swoją „ofertę” do sportowców, to równie chętnie korzystają z niego „amatorzy”, którzy marzą o imponującej sylwetce.

Jaki skład ma Nutrigo Lab Mass?

Producent tego rozwiązania postawił na niespotykane do tej pory połączenie trzech form białka w jednym preparacie. Zawiera on aktywne składniki tworzące kompleks o jasno ukierunkowanym działaniu. Ma w sobie aż 5 grup substancji skupiające się na poszczególnych aspektach budowy masy mięśniowej. To Tricarb Energy Matrix, Multi Release Protein Blend, Instant Energy Boost, Free Amino Pulse i Amino Growth Blend.

Wszystkie składniki znajdujące się w tym suplemencie diety mają bogatą „kartotekę” - poddane zostały drobiazgowym badaniom naukowym.

Skład Nutrigo Lab Mass to m.in.:

 • Trzy źródła białka – Isolac®, Optipep® i koncentrat białka – to kompleks składników o różnym tempie wchłaniania. Takie rozwiązanie gwarantuje ciągły dostęp budulca dla masy mięśniowej. Będzie on wykorzystywany zarówno w czasie treningu, jak i podczas odpoczynku. To oznacza sprawną i satysfakcjonującą budowę masy mięśniowej
 • Źródła węglowodanów – podobnie jak w przypadku białka, jest ich kilka. Również dobrane w taki sposób, aby ich tempo wchłaniania było różne. Dzięki temu Nutrigo Lab Mass zapewnia ciągłe dostawy energii. Uzupełnia w szybki sposób niedobory glikogenu. Dodaje siły i to zarówno w czasie treningu jak i podczas odpoczynku i regeneracji organizmu. Odpowiednia i zrównoważona dawka węglowodanów jest niezwykle istotna w czasie cyklu treningowego.
 • Monohydrat kreatyny i olej MCT w proszku – Pierwszy z wymienionych składników przede wszystkim odpowiada za nasilenie procesu syntezy białek. Dzięki temu nasza masa mięśniowa w krótkim czasie zyska imponującą objętość. To również dawka energii i siły potrzebnej w czasie cyklu treningowego. Redukuje też zmęczenie. Olej MCT to świetnie przyswajalne źródło energii dla mięśni.
 • Mieszanka AAKG, L-ornityny i L-lizyny – te trzy składniki odpowiadają za szybką budowę beztłuszzczowej masy mięśniowej. Mają one ogromny wpływ na poprawę kondycji organizmu. Wspomagają również jego kondycji. Te trzy składniki są odpowiedzialne w Nutrigo Lab Mass za proces regeneracji organizmu. AAKG odpowiada za zwiększenie ukrwienia mięśni i tzw. „pompę mięśniową”.
 • Aminokwasy wspierające budowę tkanki mięśniowej (BCAA i L-glutamina) – Kompleks zawarty w Nutrigo Lab Mass to staranie dobrane składniki niezbędne w cyklu na masę. Chroni nasz organizm i jego poszczególne części przed nadmiernymi obciążeniami i związanymi z nim ryzykiem kontuzji. Dzięki temu dodatkowo unikamy zaburzenia planu treningowego.

Nutrigo Lab Mass to bardzo unikalny i jednocześnie rozbudowany pod względem preparat. Z listą wszystkich substancji można zapoznać się na stronie producenta. Tam znajdziecie dużo więcej informacji na temat tego produktu.

Jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem stosowania? Zawiera on koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego i hydrolizat białka serwatki otrzymywane z mleka. To ostrzeżenie dla alergików. Jest to produkt bezpieczny, pozbawiony skutków ubocznych. Nie jest natomiast zastępstwem dla zróżnicowanej diety i aktywności fizycznej. Jest ich uzupełnieniem i warto mieć tego pełną świadomość.

Jak stosować i jak działa Nutrigo Lab Mass?

Preparat ten dostępny w dwóch wersjach smakowych – czekoladowej i waniliowej. Produkt ten bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i mleko. Można go stosować jako dodatek do potraw, lub gotowy shake.

Tak jak w przypadku każdego rozwiązania z tej grupy dawkowanie ustala się indywidualnie. Natomiast warto zasugerować się wskazaniami producenta. Brzmią one: 1 lub 2 razy dziennie 4 miarki suplementu wsypać do 200 ml wody lub mleka.

Działanie Nutrigo Lab Mass:

 • Zwiększona liczba powtórzeń
 • Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
 • Zwiększenie anabolizmu mięśni i zmniejszenie ich katabolizmu
 • Skutecznie buduje masę mięśniową
 • Formuła AOL zwiększa syntezę hormonu wzrostu
 • Uzupełnia niedobory glikogenu

Opinie na temat Nutrigo Lab Mass

To suplement diety, które go efekty docenili profesjonaliści, sportowcy, kulturyści, ale i amatorzy chcą rozbudować swoją masę mięśniową. Niejedno forum internetowe rozgrzewają opinie na temat Nutrigo Lab Mass.

„Całkiem przyzwoita cena. Bardzo dobry, co może nie jest akurat najbardziej istotne w przypadku odżywek, ale jednak dobrze jest połączyć pożyteczne z przyjemnym. Efekty naprawdę mocarne. Jedziemy dalej z Nutrigo Lab Mass!” (pisownia oryginalna)

„Powiem szczerze nie byłem początkowo nadmierne zachęcony do Nutrigo Lab Mass, ale stwierdziłem, że cena jest całkiem okej, ostatnia stosowana odżywka była pozbawiona efektów. Pierwszy bardzo zauważalnym efektem była dawka energii jaką dodaje ten supl. Zwiększona liczba powtórzeń i zrealizowany plan treningowy. Niczego więcej mi nie trzeba”. (pisownia oryginalna)

„Świetna ta odżywka. Najpierw kwestie estetyczne. Bardzo dobrze się rozpuszcza i smakuje. Nie mam po niej żadnych problemów gastrycznych, a przy innych suplementach się takie zdarzały. Nutrigo Lab Mass mocno podkręcił moje możliwości treningowe. Teraz jest tego więcej, łatwiej i masa rośnie:)” (pisownia oryginalna)

Jaka jest cena Nutrigo Lab Mass i gdzie zamówić?

Często podkreślaną przez użytkowników jest cena tej odżywki na tle konkurencyjnych rozwiązań Podstawowa cena Nutrigo Lab Mas wynosi 365 złotych. Podstawowa, bo producent oferuje również promocyjne zestawy (na przykład 3 w cenie 2).

Gdzie można zamówić ten produkt? Na te chwilę jest on obecny jedynie na stronie producenta. Zamawiając u niego macie pewność nabycia oryginalnego produktu i tego, że zostanie on dostarczony w krótkim czasie. To również gwarancja 90-dniowego zwrotu pieniędzy.

W internecie pojawiło się sporo podróbek Nutrio Lab Mass. Unikajcie kupowania tego produktu z jakiś podejrzanych aukcji czy ogłoszeń.