Nutrigo Lab Regeneration

działanie, skład, opinie, cena i gdzie kupić?

To nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia regenerację po ćwiczeniach. Nutrigo Lab Regeneration to jedyny preparat z tak kompleksowym, naturalnym składem. Jest przeznaczony dla amatorów i osób profesjonalnie zajmujących się aktywnością fizyczną.

Jeśli zależy Wam na zbudowaniu imponującej masy mięśniowej na którą wszyscy będą patrzeć z podziwem, to nie możecie zaniedbać regeneracji po treningu. Aby była ona skuteczna i przede wszystkim efektywna, trzeba pamiętać o kilku sprawach.

Po pierwsze taki odpoczynek należy uwzględnić w swoim procesie treningowym. Bez czasu na regenerację będzie zdecydowanie trudniej osiągnąć wymarzony cel. Odpoczynek po wysiłku pozwala uniknąć przetrenowania i kontuzji. Zapewnia też tzw. „superkompensację”. Organizm z treningu na trening zwiększa zapasy energetyczne.

Odpowiednia regeneracja to odpoczynek dla ciała i jego „wyciszenie”. Jednocześnie następuje rozrost masy mięśniowej – najbardziej wyczekiwany efekt treningów.

Profesjonalni sportowcy, kulturyści wspierają proces regeneracji różnego rodzaju rozwiązaniami. Jednym z chętniej wybieranych w ostatnim czasie jest Nutrigo Lab Regeneration. To wsparcie dla całego organizmu – w tym i mięśni po treningu.

Czym jest Nutrigo Lab Regeneration?

To jeden z produktów serii Nutrigo Lab przeznaczonych dla kulturystów, czynnych miłośników sportów walki, sportowców i osób, które chcą zadbać o swoją tężyznę fizyczną. Jest suplementem diety opartym wyłącznie o naturalne składniki. Dobrane są one w taki sposób, aby zoptymalizować proces regeneracji po wysiłku i budowy imponującej masy mięśniowej. Każdy ze składników był poddawany serii badań laboratoryjnych, potwierdzających jego działanie. To również produkt bezpieczny, bo i ten aspekt jest istotny.

Nutrigo Lab Regeneration posiada certyfikat

dopuszczający go do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Warto mieć świadomość, że ta ostatnia bardzo surowo i restrykcyjnie podchodzi do spraw bezpieczeństwa konsumentów.

Skład Nutrigo Lab Regeneration

Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi naturalnych substancji, po ten suplement chętnie sięgają sportowcy. Pozwala on zoptymalizować proces regeneracji po treningu i zmaksymalizować efekty ćwiczeń.

W składzie Nutrigo Lab Regeneration znajduje się między innymi:

  • Hydrolizat białka serwatkowego – Optipep®, - składnik, którego próżno szukać u konkurencji. Dzięki niemu w błyskawicznym tempie można uzupełnić niedobór budulca tkanki mięśniowej. Hydrolizat ten charakteryzuje się bardzo szybką przyswajalnością.
  • L – leucyna - Jeśli jesteś osobą aktywną fizyczną i często ćwiczysz, ten aminokwas jest dla Ciebie niezbędny! Zwiększa on sprawność fizyczną. Jest jednym – bardzo istotnym - z elementów odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. L-leucyna wspomaga regenerację organizmu po wysiłku. To składnik, którego nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Dlatego trzeba go dostarczać, na przykład z Nutrigo Lab Regeneration
  • Pozostałe aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-izoleucyna, L-walina) oraz L-glutamina) – ich głównym zadaniem w naszym organizmie jest przede wszystkim skuteczne i szybkie wspomaganie regeneracji, szczególnie po dużym wysiłku. Odpowiadają one również za przyrosty masy mięśniowej. Dzięki nim trening staje się bardziej efektywny.
  • Wyciąg z owoców czarnego pieprzu – Piperyna, która od kilku lat jest niezwykle popularna wśród osób walczących z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ale nie tylko wspomaganie odchudzania jest jej zadaniem. Piperyna stabilizuje przemianę materii, co pozwala efektywnej wykorzystywać dostarczane do organizmu składniki, w tym te z Nutrigo Lab Regeneration

Pełny skład tego suplementu można sprawdzić na stronie producenta. Opakowanie to 600g. Wystarczy to aż na 30 porcji.

Jak działa Nutrigo Lab Regeneration?

To preparat przeznaczony do profesjonalistów i amatorów, którzy szukają wsparcia po treningu, a jednocześnie zmaksymalizowania efektów takiego wysiłku. W jednej porcji Nutrigo Lab Regeneration znajduję się zestaw substancji odżywczych jakie są tracone w czasie intensywnej aktywności fizycznej. To właśnie dzięki temu suplementowi można jest szybko uzupełnić.

Nutrigo Lab Regeneration:

  • Zapewnia skuteczną regenerację organizmu po wysiłku
  • Zmniejsza zmęczenie po treningu
  • Znacząco zwiększa syntezę białek mięśniowych
  • W maksymalny sposób wykorzystuje tzw. okno anaboliczne
  • Dodaje energii
  • Efekty pojawiają się już 30 minut po zastosowaniu!

Opinie na temat Nutrigo Lab Regeneration

Mimo, że to nowy suplement na rynku, zdołał już sobie zdobyć oddane grono zwolenników. Przeglądając dowolne forum internetowe dla kulturystów można się natknąć na opinie o Nutrigo Lab Regeneration.

„Trochę już ćwiczę i o ile przez pewien czas nie miałem problemów z regeneracją, to niestety w pewnym momencie zaczęło mi doskwierać przetrenowanie. No niestety wieku nie oszukam:). To znaczy tak myślałem, bo z Nutrigo Lab Regeneration mi się to udaje. Zdecydowanie szybciej dochodzę do siebie nawet po bardzo intensywnym treningu (a lubie sobie dowalić). Jak mlody Bog:)” (pisownia oryginalna)

„Ćwiczę od niedawna, staż niewielki, ale w zasadzie od początku miałem problem z regeneracją po wysiłku. Trochę zrzucałem to na karb tego, że wcześniej nie byłem aktywną osobą. Ale doskwierało mi to na tyle, że postanowiłem coś z tym robić. Nutrigo Lab Regeneration polecił znajomy z siłki. Zamówiłem, zacząłem używać i naprawdę jestem zaskoczony pozytywnymi efektami.” (pisownia oryginalna)

Jak stosować Nutrigo Lab Regeneration?

W banalny sposób. Do zestawu dołączona jest miarka. Jedna, potrzebna porcja produktu to 20g. Wystarczy rozpuścić ją w wodzie (200 ml) i gotowe. Pić bezpośrednio po treningu.

Nutrigo Lab Regeneration jest w pełni bezpieczny. Posiada wyłącznie składniki bezpieczne i przebadane pod tym kątem. Natomiast są pewne obostrzenia związane z jego stosowaniem. Na pewno muszą uważać u których występuje alergia na jego składniki. Ciążą i okres karmienia wykluczają ze stosowania jakichkolwiek suplementów. Należy trzymać się wyznaczonej dawki preparatu. W zupełności wystarczy ona do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Ile kosztuje Nutrigo Lab Regeneration i gdzie go zamówić?

Cena za jedno opakowanie tego suplementu diety wynosi 339 złotych. Koszt na pierwszy rzut oka wydaje się być spory, ale zestawienie jej z konkurencyjnymi produktami, rozwiewa to wrażenie. Dodatkowo za Nutrigo Lab Regeneration można zapłacić mniej. A wręcz – korzystając z aktualnej promocji na stronie producenta – jedno opakowanie przy zamówieniu 3 dostać za darmo! To zachęcająca oferta.

Obecnie Nutrigo Lab Regeneration można zamawiać wyłącznie na stronie producenta. Niesie to za sobą kilka korzyści. Dostajemy oryginalny produkt w korzystnej cenie z ekspresową wysyłką. Dodatkowo 90 dni gwarancji zwrotu.

Przestrzegamy przed licznymi podróbkami, które zalały internet. Nie dość, że nie wiecie za co zapłacicie (żaden z tym „produktów” nie podaje składu), to jeszcze istnieje spore ryzyko, że stracicie Wasze pieniądze i nie osiągniecie wyczekiwanych efektów.