Nutrigo Lab Strength – preparat na wydajność treningową.

Recenzja – skład, działanie, opinie, cena i gdzie kupić?

To innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ćwiczyć dłużej i wydajniej. Suplement Nutrigo Lab Strenght to preparat zdobywający ogromną popularność wśród profesjonalnych sportowców i amatorów. Oparty wyłącznie o naturalne składniki.

man

Dlaczego większa wydajność organizmu jest ważna?

Jeśli Twoim celem jest zbudowanie imponującej masy mięśniowej, albo zależy Ci na w pełni wykorzystującym swoje możliwości i wyćwiczonym organizmie, to bardzo szybko będziesz musiał sobie zadać takie pytanie. Jeśli do tej pory byłeś osobą raczej niespecjalnie aktywną, a do niezbyt zdrowo się „prowadzącą”, to na pewno pojawi się problem z wejściem w treningi.

Będziesz się szybko męczył, wydajność podczas ćwiczeń będzie niewielka. Również regeneracja organizmu zostanie mocno wydłużona. Efekty, które sobie wymarzyłeś, raczej nie przyjdą szybko. A to zwykle powoduje zniechęcenie i powrót na kanapę. Sposobów na poprawę wydolności organizmu jest kilka. Jednym z nich jest właśnie Nutrigo Lab Strength. Rozwiązanie wybierane przez profesjonalistów i – coraz chętniej – przez amatorów.

Co to jest Nutrigo Lab Strength?

To naturalny suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych, który zależy na zbudowaniu imponującej i przyciągającej wzrok sylwetki. Nutrigo Lab Strength to preparat, który w wydatny sposób „rozbuduje” Twoje możliwości fizyczne. Wydłuży trening, a co to za tym idzie przyspieszy i zwiększy efekty.

To suplement diety, który nie tylko dba o tężyzną fizyczną, ale również formę psychiczną podczas ćwiczeń. Posiada również składniki usprawniające budowę mięśniową.

Skład Nutrigo Lab Strength

Produkt ten opiera się wyłącznie o naturalne składniki. Nie znajduje się w nim żadna szkodliwa „chemia”, ani tym bardziej zakazane substancje. Nutrigo Lab Strength powstał w oparciu o bardzo wnikliwe badania i związane z nimi liczne testy. To składniki o silnym, udowodnionym działaniu. Jest ich 18(!) i razem tworzą optymalne rozwiązanie.

Nutrigo Lab Strength to trzy kompleksy składników. Strong VASCULAR Booster odpowiada za efekt pompy mięśniowej. Zwiększa on też siłę i wytrzymałość podczas treningu. Kompleks NEURO Stimulant & Adaptogenic Blend odpowiada za kondycję psychiczną, motywację i wysoką koncentrację. To niezwykle istotne kwestie podczas treningów. Bez motywacji osiągnięcie zadowalających wyników może być niemożliwe.

W Nutrigo Lab Strength znajduje się także CREATINE Cellular Energy Complex. Dwie odmiany kreatyny odpowiedzialne za maksymalną wydolność podczas treningu. Mają one też wpływ na tempo wzrostu mięśniowe

Skład Nutrigo Labs Strength:

 • Jabłczan cytruliny – Odpowiada on za pompę mięśniową. To składnik zwiększający zdolność wysiłkową organizmu podczas ćwiczeń.
 • Jabłczan kreatyny i chlorowodorek kreatyny – Dwa składniki zapewniające maksymalny przyrost masy mięśniowej. To starannie wyselekcjonowane postaci kreatyny, które dodatkowo przyspieszają sprawną regenerację organizmu po wysiłku fizycznego.
 • Alfaketoglutaran L-argininy (AAKG 2:1) – Kolejny składnik w Nutrigo Lab Strength zwiększający pompę mięśniową. Dzięki niemu preparat ten wspomaga szybką budowę imponującej muskulatury. Podnosi wydolność w czasie treningu.
 • Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego – Wspomaga kondycję psychiczną organizmu. Odpowiada za stabilny nastrój i chroni przed stresem (nadmiarem kortyzolu). Zmniejsza również zmęczeniu po aktywności fizycznej.
 • Piperyna i kapsaicyna – Oba składniki mają wpływ na przemianę materii. Dodatkowo wspierają samopoczucie. Najważniejszą jednak ich właściwością jest optymalizacja wchłanialności wszystkich składników Nutrigo Lab Strength. To maksymalizuje działanie preparatu.

Z pełnym składem tego suplementu można zapoznać się na oficjalnej stronie producenta. To bardzo ciekawa i pouczająca lektura. Asortyment Nutrigo Lab Strength jest zróżnicowany, ale tworzy zespół wzajemnie uzupełniających składników. I to jedna z jego zalet podkreślana przez użytkowników tego suplementu.

Opinie o Nutrigo Lab Strength

Fora internetowe dla kulturystów i ludzi aktywnych pełne są opinie na temat różnych rozwiązań wspomagających budowę masy mięśniowej. W przypadku Nutrigo Lab Strength przeważająca ilość opinii jest pozytywna.

„Trenuję sporty walki i potrzebowałem czegoś co zwiększy moją muskulaturę. O Nutrigo Lab Strength usłyszałem od kumpla, który sam jest zadowolony z jego rezultatem – bardzo widocznym tak nawiasem mówiąc. U mnie po półtora miecha jest nieźle. Zauważyłem też łatwość z jaką przychodzą mi kolejne treningowe wyzwania”. (pisownia oryginalna)

„Nie będę ściemniał – jeszcze parę miesięcy temu moja główna aktywność fizyczna to spacer lodówka – laptop. Ale w końcu postanowiłem to zmienić. Wjechała zdrowa dieta i ćwiczenia by sylwetką stała się mniej obła:). Nie jestem profesjonalistą, ale wpadłem w wir aktywności. Potrzebowałem czegoś co wzmocni moje efekty, ale tez pozwoli wydajniej odpoczywać po treningu. Nutrigo Lab Strength to był pierwszy strzał i od razu celny:) Polecam takim amatorom jak ja.” (pisownia oryginalna)

Jak działa Nutrigo Lab Strength?

 • Skutecznie zwiększa wydolność organizmu podczas aktywności fizycznej
 • Wspiera mięśnie w czasie wzmożonego wysiłku
 • Wspomaga metabolizm węglowodanów i lipidów
 • Zwiększa pompę mięśniową
 • Dzięki niemu można zwiększyć liczbę powtórzeń
 • Chroni organizm przed stresem w związku z wysiłkiem fizycznym
 • Wspomaga regenerację organizmu
 • Zmniejsza zmęczenie i znużenie

Ile kosztuje Nutrigo Lab Strength i gdzie kupić?

Na początek inna bardzo ważna rzecz – bezpieczeństwo. W internecie i jego ciemnych zakamarkach dostępne są preparaty o podobnym (ale nie tak rozbudowanym) działaniu, ale z niebezpiecznymi składnikami.

Nutrigo Lab Strength jest naturalnym rozwiązaniem. W pełni bezpiecznym i pozbawionym skutków ubocznych. Zawiera sobie wielokrotnie przebadane składniki. Z udowodnionym ich działaniem. Dodatkowo ten preparat może się „pochwalić” certyfikatem bezpieczeństwa, dopuszczającym do obrotu na terenie Unii Europejskiej. A przepisy są bardzo restrykcyjne. Natomiast nie powinny go przyjmować uczulone na któryś ze składników. Tak jak w przypadku każdego rozwiązania. Nie powinno się go również łączyć z napojami zawierającymi kofeinę.

Na obecną chwilę Nutrigo Lab Strength najlepiej kupować bezpośrednio u producenta. Daje to pewność, że otrzymacie oryginalny produkt w dobrej cenie. Ta ostatnia zresztą jest często podkreślaną zaletą tego preparatu w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Wybór i zakup na stronie producenta to pewność, że unikniecie przykrych niespodzianek. Niestety sieć pełna jest podejrzanych aukcji i akcji typu „Sprzedam xxx”. Bez danych, czy możliwości zwrotu. Na tę chwilę preparat ten nie jest dostępny stacjonarnie – w sklepach.

Ostatnim aspektem recenzji Nutrigo Lab Strength jest sposób jego stosowania. Ten jest dość prosty. Do zestawu dołączona jest specjalna miarka. Do tego potrzebujemy szklankę wody. Dwie marki preparatu rozpuszczamy w niej dokładnie. W ten sposób uzyskujemy bardzo smaczny, energetyzujący napój. Pijemy go przed treningiem (tak do kilkunastu minut wcześniej).

Uwaga! Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta.