Armostrax czy Mass Extreme?

Sprawdź To. Poznaj Opinie

Ćwicząc chcesz wymiernych efektów, co jest rzeczą całkowicie normalną. Sam trening i dopracowanie diety to jednak nie wszystko, co możesz zrobić. Zdecydowana większość kulturystów i bardziej zaawansowanych amatorów, decyduje się na suplementację dla zwiększenia przyrostu masy mięśniowej. Dziś porównujemy Armostrax i Mass Extreme, czyli bardzo popularne preparaty na masę i rzeźbę.

man

Na forach branżowych pojawia się coraz więcej pytań o Armostrax, który jest suplementem mającym za zadanie zwiększenie poziomu testosteronu we krwi. Jest to niewątpliwie korzystna sytuacja, dla każdego, kto chce zwiększyć anabolizm mięśni, bowiem zarówno testosteron, jak i hormon wzrostu będą go wspomagać. Ale czy jest to najlepszy z możliwych wyborów?

93% mężczyzn rekomenduje Mass Extreme. Sprawdź jak działają najlepsze tabletki na budowanie masy mięśniowej. Czytaj Więcej >>

Co do tego można wysnuć wiele wątpliwości. Armostrax wzbudza wiele kontrowersji z uwagi na dość wysoką cenę i brak klinicznego potwierdzenia skuteczności, co w przypadku tabletek na budowanie masy mięśniowej jest podstawą do rozpoczęcia stosowania. Producent nie podaje nam dokładnego składu produktu, a jedyne co wiemy to fakt, iż został stworzony na bazie naturalnych ekstraktów i jest bezpieczny w stosowaniu. Część zawodników potwierdza przyśpieszenie wzrostu mięśni, zwiększenie swoich możliwości treningowych oraz progres w płaszczyźnie budowania zarówno wytrzymałości, jak i siły. Niekorzystną informacją może być fakt, że Armostrax nie jest preparatem o wszechstronnym zastosowaniu. Jego przeznaczeniem jest wspomaganie syntezy testosteronu, a to może okazać się niewystarczające w przypadku każdego organizmu. Hormony anaboliczne to tylko wierzchołek góry lodowej tworzenia nowych włókien mięśniowych. Tu z pewnością możemy wybrać suplement na masę, działający w sposób bardziej kompleksowy, o udowodnionym klinicznie działaniu.

Aktualnym numerem jeden wśród naturalnych, bezpiecznych i skutecznych suplementów wspomagających budowanie masy i redukowanie tkanki tłuszczowej jest Mass Extreme, z którego pomocy korzystają czołowi kulturyści. Jest to formuła opracowana w Stanach Zjednoczonych, o klinicznie potwierdzonym działaniu. W jego składzie znajdziemy znaną od lat z medycyny naturalnej kozieradkę, buzdyganek naziemny, witaminy z grupy B, magnez, cynk, kwas fosfatydowy, korzeń maca, kwas D-asparaginowy, kwas 4-amino-butanowy oraz 5-deoksy-adenozynokobalaminę.

Wieloletnie testy zróżnicowanych proporcji tychże substancji, pozwoliły na wyłonienie formuły, wspomagającej ciało sportowca na wielu płaszczyznach. Wielotygodniowa suplementacja Mass Extreme to przede wszystkim poprawa siły i wytrzymałości oraz zwiększenie przyrostu masy mięśniowej. Jak to się dzieje? Nowatorskie formuły Pro Growth Active i Massive Testo Activator, zapewniają wspomaganie już na poziomie komórkowym. Substancje lepiej i szybciej docierają do włókien mięśniowych, zwiększając tym samym pompę po treningu. Dobrze odżywione mięśnie, wsparty układ nerwowy to skuteczniejszy trening. Co więcej, Mass Extreme wpływa na szeroko pojętą sprawność fizyczną, zapewnia wzrost energii, wigoru i entuzjazmu.

Mass Extreme wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, którą określamy jako pełnowartościowa. Włókna dobudowywane są systematycznie, w równomiernym tempie, co sprawia, że zyskujemy moc, bez ryzyka kontuzji. W przypadku stosowania dopingu mamy raczej do czynienia ze swego rodzaju napompowaniem, a progres w ciężarach niejednokrotnie kończy się kontuzjami. Wybór powinien być więc jasny.

W chwili obecnej trwa oferta specjalna. Możesz zamówić Maass Extreme w atrakcyjnej cenie. Kliknij i sprawdź.